Warszawa Bielany: całodobowa pomoc drogowa

Awaria mechaniczna, przebita opona, stłuczka i innego rodzaju zdarzenia w trasie mogą zaskoczyć każdego kierowcę w najmniej oczekiwanym momencie. Kiedy samochód zostaje unieruchomiony i dalsza podróż jest niemożliwa, warto mieć pod ręką kontakt do sprawdzonej pomocy drogowej. Przybyli na miejsce fachowcy zapewnią kompleksowe wsparcie w rozwiązaniu problemu, a w razie potrzeby holowanie zepsutego pojazdu do wskazanego warsztatu.

Kierowcy, którzy doświadczyli niespodziewanej awarii na warszawskich Bielanach, mogą skorzystać z usług firmy AUTOHOLOWANIE. W ramach świadczonej całodobowej pomocy drogowej zapewniamy:

  • mobilne usługi naprawcze i wulkanizacyjne,
  • awaryjne uruchamianie samochodu,
  • wyciąganie pojazdu z rowu, błota i zasp,
  • dowóz paliwa na wskazane miejsce,
  • wypompowywanie źle zatankowanego paliwa,
  • holowanie pojazdu z garażu podziemnego,
  • holowanie unieruchomionego auta do naszego warsztatu lub wybranej stacji naprawczej.

Jako doświadczeni profesjonaliści doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny w przypadku awarii pojazdu jest czas, dlatego zawsze działamy błyskawicznie i sprawnie. Po przyjęciu zgłoszenia jesteśmy w stanie pojawić się na miejscu zdarzenia w ciągu 30 minut. Tutaj wszystkie usługi z zakresu pomocy drogowej realizujemy każdorazowo na najwyższym poziomie, o czym świadczy nasze stale powiększające się grono usatysfakcjonowanych Klientów. 

Bielany: laweta, holowanie i usługi transportowe

Dysponujemy nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie sprzętem i narzędziami. Posiadamy bogaty park sprzętu holującego, a każda nasza laweta umożliwia nam holowanie pojazdów o różnej masie. Obsługujemy samochody osobowe, dostawcze, a także busy osobowe. Zapewniamy holowanie lawetą do wybranej stacji naprawczej lub naszego warsztatu, gdzie wykwalifikowani mechanicy sprawnie dokonują usunięcia awarii.

Obok holowania pojazdów w ramach pomocy drogowej, zapewniamy profesjonalne usługi transportowe samochodów osobowych i dostawczych, maszyn budowlanych, sprzętu rolniczego i motocykli. Działamy na terenie całego kraju i Europy. Gwarantujemy fachowość, bezpieczeństwo, konkurencyjne warunki współpracy i atrakcyjne ceny. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Telefon:

+48 720 801 351

Pracujemy

24h / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń i zamów pomoc drogową

POMOC DROGOWA 24h