Pomoc drogowa Wilanów

Wilanów: Pomoc drogowa 

Awaria samochodu to nieprzyjemne doświadczenie, którego nie możemy przewidzieć czy zaplanować… Awarie spotykają nas w najmniej odpowiednich momentach, nierzadko będąc przyczyną dużego stresu. Aby jak najszybciej uruchomić samochód lub przekazać go w ręce specjalistów, którzy usuną usterkę warto skorzystać z pomocy drogowej. Marka AUTOHOLOWANIE to profesjonalna, całodobowa pomoc drogowa oferująca swoje usługi kierowcom na terenie miasta Warszawa. Zapewniamy krótki czas rekcji oraz szybką obsługę – do dowolnego punktu na terenie dzielnicy Wilanów jesteśmy w stanie dotrzeć w czasie 30 minut od przyjęcia zgłoszenia. 

W zależności od przyczyny awarii oraz skali problemu możemy zaoferować holowanie pojazdu do stacji naprawczej lub obsługę mobilną. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje:

  • dowóz paliwa, 
  • mobilne usługi wulkanizacyjne, 
  • mobilne usługi naprawcze, 
  • awaryjne uruchamianie pojazdów, 
  • holowanie pojazdu do wybranej stacji naprawczej, 
  • holowanie pojazdu do naszego warsztatu. 

Wilanów: Holowanie pojazdu do warsztatu 

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem holowniczym, co pozwala nam na bezpieczne holowanie pojazdów o bardzo dużym tonażu. Obsługujemy samochody osobowe, pojazdy dostawcze, a nawet busy osobowe. Unieruchomione pojazdy holujemy do warsztatów naprawczych na terenie całej Warszawy. Jednocześnie zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszego warsztatu. 

Prowadzimy warsztat samochodowy specjalizujący się w naprawach samochodów osobowych i dostawczych. Oferta warsztatu obejmuje naprawy mechaniczne, usługi blacharsko-lakiernicze oraz kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowych. Pracujemy na częściach zamiennych znanych i cenionych producentów. Na życzenie Klienta realizujemy naprawy w oparciu o oryginalne części samochodowe. 

Na czas naprawy proponujemy Państwu samochód zastępczy, dzięki czemu zachowujecie Państwo pełną mobilność niezależnie od czasu trwania naprawy. Na warsztat przyjmujemy samochody różnych marek i modeli. Realizujemy również naprawy planowane – wymiany filtrów, klocków hamulcowych i wiele więcej.

Holowanie i usługi transportowe 

Obok holowania unieruchomionych pojazdów nasza marka świadczy profesjonalne usługi transportowe samochodów i maszyn. Transportujemy samochody osobowe i dostawcze, busy, maszyny budowlane i rolnicze, a także motocykle. Działamy na terenie całego kraju i Europy. Transportujemy pojazdy niezależnie od ich stanu technicznego, każdorazowo zapewniając bezpieczeństwo ładunku. Nad prawidłowym przebiegiem usługi – od załadunku, po rozładunek pojazdu w miejscu docelowym – czuwają wykwalifikowani pracownicy o bogatym doświadczeniu w obsłudze pojazdów różnych gabarytów.

Telefon:

+48 720 801 351

Pracujemy

24h / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń i zamów pomoc drogową

POMOC DROGOWA 24h