Piaseczno : całodobowa pomoc drogowa

Awaria mechaniczne, przebita opona czy kolizja to nieprzyjemne zdarzenia drogowe, których nie da się przewidzieć. Na ich skutek samochód często pozostaje unieruchomiony, co uniemożliwia dalszą jazdę. Wówczas warto mieć kontakt do zaufanej pomocy drogowej, która być może usunie usterkę na miejscu lub przetransportuje auto lawetą do warsztatu. Jeśli doświadczyłeś awarii samochodu na terenie Piaseczna – zadzwoń po fachowców z firmy AUTOHOLOWANIE.

W ramach kompleksowych usług pomocy drogowej oferujemy:

  • mobilne usługi naprawcze,
  • mobilne usługi wulkanizacyjne,
  • awaryjne uruchamianie samochodu,
  • wyciąganie pojazdu z rowu, błota i zasp,
  • dowóz paliwa na wskazane miejsce,
  • wypompowywanie źle zatankowanego paliwa,
  • holowanie pojazdu z garażu podziemnego.

Zgłoszenia przyjmujemy całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, dlatego nie musisz się martwić o to, że nie odbierzemy telefonu. Działamy natychmiastowo i sprawnie – jesteśmy w stanie pojawić się na wskazanym przez Ciebie miejscu już w ciągu 30 minut od kontaktu.

Laweta Piaseczno: holowanie i usługi transportowe

Jako doświadczona i profesjonalna pomoc drogowa dysponujemy liczną flotą sprzętu  holującego. Posiadamy nowoczesne lawety, które przystosowane są do holowania pojazdów o różnej masie. Obok standardowych usług holowania, świadczymy także usługi transportowe realizowane na terenie całego kraju i  Europy.

Nasze lawety obsługują samochody osobowe, dostawcze i motocykle, a także busy, maszyny budowlane i rolnicze. Transport lawetą odbywa się każdorazowo z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. W ramach usługi przewozimy pojazdy sprawne, wymagające naprawy oraz te niedopuszczone do poruszania się po krajowych drogach. 

Pomoc drogowa i profesjonalny warsztat samochodowy

Jako pomoc drogowa liczne awarie usuwamy już na miejscu unieruchomienia auta. Zdarzają się jednak również poważniejsze usterki, które wymagają holowania do serwisu. Zainteresowanych kierowców zachęcamy do skorzystania z naszego warsztatu naprawczego. Na miejscu wykwalifikowani mechanicy skutecznie i szybko usuną przyczynę awarii. Udostępnimy także samochód zastępczy, byś nie utracił pełnej mobilności na czas pobytu auta w warsztacie.

Telefon:

+48 720 801 351

Pracujemy

24h / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń i zamów pomoc drogową

POMOC DROGOWA 24h