Holowanie Mokotów

Mokotów: Pomoc drogowa w trybie 24H/7 dni w tygodniu 

Awaria może się wydarzyć zawsze i każdemu… Zamiast załamywać ręce na poboczu i próbować samodzielnie uruchomić pojazd, w takiej sytuacji warto skorzystać ze wsparcia, jakie oferuje profesjonalna pomoc drogowa. Pomoc drogowa to nie tylko holowanie samochodu do najbliższej stacji naprawczej. W wielu przypadkach okazuje się, że unieruchomiony pojazd można serwisować na miejscu zdarzenia, co pozwala poszkodowanemu zaoszczędzić czas i pieniądze. 

Działająca na terenie miasta Warszawa pomoc drogowa AUTOHOLOWANIE oferuje kompleksową obsługę wydarzeń na drodze. Naszym Klientom, których pojazdy z różnych względów zostały unieruchomione w dzielnicy Mokotów zapewniamy:

  • dowóz paliwa, 
  • awaryjne uruchomienie pojazdu (np. w przypadku awarii akumulatora), 
  • mobilne usługi wulkanizacyjne, 
  • mobilne usługi naprawcze, 
  • holowanie do wybranej stacji serwisowej. 

Nasza pomoc drogowa pozostaje do dyspozycji kierowców przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy szybki dojazd na miejsce zdarzenia. W dowolne miejsce na terenie dzielnicy Mokotów jesteśmy w stanie dojechać w czasie do 30 minut od przyjęcia zgłoszenia.

Holowanie pojazdów 

Jako profesjonalna pomoc drogowa dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów umożliwiającą nam skuteczne i bezpieczne holowanie samochodów osobowych, pojazdów dostawczych oraz busów. Jednocześnie specjalizujemy się w usługach transportowych, które realizujemy na terenie Polski i Europy. Na potrzeby naszych Klientów transportujemy:

  • samochody osobowe (sprawne i wymagające naprawy), 
  • samochody dostawcze w różnym stanie technicznym, 
  • busy, 
  • maszyny budowlane i rolnicze, 
  • motocykle.

Wszystkie pojazdy na czas transportu odpowiednio zabezpieczamy. Dotyczy to zarówno aspektu mechanicznego, jak i karoserii. Usługi transportowe nie pozostawiają na pojazdach nawet najmniejszych śladów. 

Pomoc drogowa AUTOHOLOWANIE: Stacjonarna i mobilna mechanika samochodowa 

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów rozszerzyliśmy standardowy zakres usług pomocy drogowej o usługi mechaniki samochodowej. Usługi naprawcze realizujemy na miejscu zdarzenia, a w przypadku bardziej poważnych awarii zapewniamy sprawne holowanie pojazdu do naszego warsztatu. Warsztat działa przez 7 dni w tygodniu, zapewniając możliwie szybką naprawę pojazdu, niezależnie od usterki. Obok usług naprawczych zapewniamy również szereg usług dodatkowych z zakresu blacharki i lakiernictwa oraz serwisowania klimatyzacji w pojazdach. 

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do  kontaktu. Nasz warsztat działa niezależnie od usług pomocy drogowej, co oznacza, że możecie Państwo skorzystać z usług naprawczych i serwisowych w dogodnym dla siebie terminie.

Telefon:

+48 720 801 351

Pracujemy

24h / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń i zamów pomoc drogową

POMOC DROGOWA 24h