Pomoc drogowa Wola

Pomoc drogowa kojarzy się kierowcom głównie z holowaniem uszkodzonego pojazdu czy transportem na lawecie powypadkowego samochodu. Nie są to jednak jedyne usługi, których możemy oczekiwać od pomocy drogowej. Warto jest zgłosić się ze swoimi potrzebami i porozmawiać z pracującymi tam specjalistami, aby zobaczyć czy w danym przypadku także możemy uzyskać potrzebną pomoc.

Pomoc drogowa to także dostępny przez całą dobę serwis samochodowy. Większość drobnych awarii udaje się naprawić od ręki na miejscu. Dlatego w przypadku, kiedy na ulicach Warszawy Woli nagle zepsuje Ci się samochód, a pod ręką nie masz niezbędnych narzędzi do naprawienia usterki, skontaktuj się z pomocą drogową. Do takich drobnych awarii należą wymiana koła czy awaryjne ładowanie akumulatora, a nawet naprawa usterki elektrycznej.

Holowanie auta

Skorzystanie z usług pomocy drogowej ma jeszcze jedną zaletę. W momencie, kiedy awaria okaże się zbyt duża do usunięcia na miejscu, specjaliści posiadają niezbędny sprzęt do tego, aby Twój pojazd został odwieziony do warsztatu lub do wyznaczonego przez ciebie serwisu.

Pomoc profesjonalistów oznacza kompleksową obsługę i pozwala na chwilę oddechu w stresującej sytuacji jaką z pewnością jest usterka samochodu na drodze. Szczególnie kiedy nie mieszkasz w Warszawie i nie znasz okolicy. Wzywając nasz profesjonalny serwis możesz mieć pewność, że zajmiemy się wszystkim za Ciebie oraz udzielimy Ci potrzebnego wsparcia.

Nasz serwis dostępny jest pod telefonem przez całą dobę. Gwarantujemy szybkie działanie i możliwie natychmiastowy dojazd na miejsce zdarzenia.

Laweta

Nie zawsze możliwa jest naprawa uszkodzonego pojazdu na miejscu czy odholowanie go do wybranego serwisu. Czasami konieczne jest użycie lawety do bezpiecznego przetransportowania w wybrane przez Ciebie miejsce. Wybierając profesjonalistów możesz mieć pewność, że laweta zostanie dobrana do Twojego pojazdu. Właśnie dlatego konieczne jest, aby podczas zgłoszenia podać model uszkodzonego pojazdu. Chodzi tutaj przede wszystkim o masę całkowitą, jaką może przewieźć dana laweta.

Pomoc drogowa 24h na Woli

Profesjonalny serwis to także nowoczesny sprzęt, który pozwala na kompleksową pomoc, niezależnie od sytuacji. To przygotowanie na każdą ewentualność i możliwość pomocy każdemu potrzebującemu. Jednak profesjonalny sprzęt to nie wszystko. Dużą rolę odgrywa tutaj doświadczenie naszych pracowników i ich wysokie kwalifikacje.

Telefon:

+48 720 801 351

Pracujemy

24h / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń i zamów pomoc drogową

POMOC DROGOWA 24h