Całodobowa pomoc drogowa - Żoliborz: laweta, holowanie i inne usługi

Awaria może przydarzyć się każdemu kierowcy oraz na każdym etapie pokonywania trasy. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po profesjonalną pomoc drogową. Nasza firma oferuje szerokie pakiet usług pomocowych skierowanych do wszystkich kierowców wymagających natychmiastowego działania. Wykorzystujemy w tym celu lawety, przeprowadzając holowanie niesprawnego pojazdu do warsztatu lub innego wskazanego miejsca. Oferujemy także usługi dodatkowe, pozwalające szybko odzyskać sprawny pojazd i bezpiecznie dotrzeć do celu podróży.

Pomoc drogowa na Żoliborzu- nasza oferta

Oferujemy całodobową usługę autoholowania – działamy na terenie Warszawy i jej najbliższych okolic, w tym także w dzielnicy Żoliborz. Przejeżdżającym przez nie kierowcom oferujemy profesjonalne wsparcie i szeroki zakres pomocy w ramach:

– holowania unieruchomionego pojazdu do wybranego warsztatu samochodowego,

– awaryjnego uruchamiania samochodu,

– wyciągania pojazdów z miejsc wymagających, rowów, błota, zasp,

– mobilnej wulkanizacji,

– dowozu paliwa do wskazanego miejsca,

– wypompowania niewłaściwego paliwa,

– holowania pojazdów z garaży podziemnych.

Laweta Żoliborz – dla pojazdów osobowych, dostawczych i busów 

Dysponujemy dostępem do zaawansowanego zaplecza mechanicznego, co pozwala nam nieść pomoc w przypadku niemal każdego otrzymanego zgłoszenia. Szybko i bezpiecznie realizujemy transport przy użyciu lawety. Stosujemy sprzęty przystosowane do transportu pojazdów o dużej masie własnej oraz znacznych gabarytach. Dysponujemy też specjalistycznymi rozwiązaniami dopasowanymi do potrzeb sprzętu budowlanego, rolniczego, autobusów oraz pojazdów innych kategorii.

W naszej codziennej pracy zajmujemy się:

– transportem samochodów osobowych (sprawnych i unieruchomionych),

– transportem samochodów dostawczych i busów,

– transportem motocykli,

– transportem maszyn budowlanych.

Szybko i sprawnie – holowanie i usługi naprawcze 

Ideą, która przyświeca naszej działalności, jest niesienie pomocy kierowcom w sytuacjach trudnych, aby mogli powrócić do trasy bez obaw o dalsze komplikacje mechaniczne. Dlatego oferujemy im najwyższej jakości usługi, które możemy realizować na miejscu zdarzenia lub w warsztacie, jeśli ranga usterki nie pozwala na jej natychmiastową naprawę. Oferujemy holowanie wszystkich kierowcom w Warszawie i okolicach o każdej porze dnia i nocy. Działamy przez 7 dni w tygodniu, zawsze oferując wsparcie kierowcom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich kierowców szukających profesjonalnej pomocy drogowej – oferujemy transport lawetą oraz holowanie w najlepszych stawkach cenowych oraz najszybszym możliwym czasie. Doskonale znamy topografię stolicy oraz jej aglomeracji, co gwarantuje sprawne i szybkie przeprowadzenie wszystkich niezbędnych prac. Zapraszamy do kontaktu już teraz!

Telefon:

+48 720 801 351

Pracujemy

24h / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń i zamów pomoc drogową

POMOC DROGOWA 24h