Pomoc drogowa Ursynów

Problemy z samochodem, stłuczka czy wypadek zdarzają się najczęściej w najmniej odpowiednim momencie. Niezależnie od tego czy zdarzenie miało na drodze w Warszawie czy też w okolicznych miejscowościach – możesz na nas liczyć. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który zapewni kompleksowe wsparcie dla różnych typów pojazdów. Staramy się, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie, pomimo niesprzyjających warunków. Nasza kompleksowa pomoc oznacza także, w razie potrzeby, naprawę Twojego pojazdu i przygotowanie go do dalszej drogi. Oczywiście w razie potrzeby możemy odstawić auto do wybranej przez Ciebie stacji naprawczej lub serwisu.

Do obszarów naszego działania należy zarówno sama Warszawa jak i wszystkie jej dzielnice takie jak Warszawa Ursynów czy Warszawa Bielany, ale także miejscowości sąsiadujące ze stolicą. Dojeżdżamy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujecie – od Góry Kalwarii po Nowy Dwór Mazowiecki.

Holowanie auta Warszawa

Pojazd, który zepsuł się na drodze lub uczestniczył w kolizji powinien być po odpowiednim zabezpieczeniu, jak najszybciej usunięty z drogi. Jeżeli awaria była poważna, a szybka naprawa na miejscu nie jest możliwa, należy skorzystać z holowania pojazdu.

Nasza pomoc drogowa dostępna jest pod telefonem przez całą dobę. Jesteśmy w stanie praktycznie natychmiast po zgłoszeniu zorganizować niezbędny transport do odholowania Twojego pojazdu.

Kiedy holowanie nie jest możliwe – laweta

Kiedy uszkodzenia są poważne, a w szczególności, kiedy uszkodzeniu uległa elektryka w samochodzie i zapalenie świateł nie jest możliwe, konieczne jest skorzystanie z usług lawety. Jest to także jedyne rozwiązanie w przypadku kiedy uszkodzeniu uległ układ hamulcowy lub napędowy. W celu naprawy samochodu możecie Państwo skorzystać z dostępnego u nas warsztatu samochodowego lub zdecydować się na odstawienie auta do wybranego serwisu. Korzystając z usług auto lawety należy podczas zamawiania podać kilka kluczowych informacji, które pozwolą wysłać właściwy sprzęt na miejsce. Najważniejsza z nich to taka jakie auto ma być przewiezione. Ma to znaczenie ze względu na dopuszczalną masę całkowitą transportowanego pojazdu na danej lawecie.

Pomoc drogowa 24h na Ursynowie

Nasz serwis posiada profesjonalny oraz nowoczesny sprzęt, który przygotowany jest do pomocy w różnych przypadkach. Dlatego nasz serwis świadczy usługi zarówno dla samochodów osobowych jak i ciężarowych, a nawet motocykli.

Telefon:

+48 720 801 351

Pracujemy

24h / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń i zamów pomoc drogową

POMOC DROGOWA 24h