Pomoc drogowa Śródmieście

Śródmieście: Całodobowa pomoc drogowa 

Awaria pojazdu może nas zaskoczyć w dowolnym miejscu i momencie. Wsiadając do samochodu, nigdy nie mamy pewności, że dojedziemy do celu bez przykrej niespodzianki w postaci awarii mechanicznej czy przebitej opony. W takich sytuacjach warto mieć zawsze pod ręką telefon kontaktowy do sprawdzonej pomocy drogowej. Rzetelna pomoc drogowa zapewni nam kompleksową pomoc na miejscu zdarzenia, a w razie potrzeby holowanie unieruchomionego pojazdu do wskazanej stacji naprawczej. 

Kierowcy przejeżdżający przez warszawskie Śródmieście mogą skorzystać z pomocy marki AUTOHOLOWANIE. Jesteśmy profesjonalną pomocą drogową o ugruntowanej pozycji na warszawskim rynku. Działamy szybko i sprawnie – do dowolnego punktu na terenie Śródmieścia jesteśmy w stanie dotrzeć w czasie 30 minut od zgłoszenia awarii – oferując szeroki wachlarz usług:

  • holowanie unieruchomionego pojazdu do wskazanego warsztatu samochodowego, 
  • awaryjne uruchamianie samochodu, 
  • wyciąganie pojazdów z rowów, zasp, błota, 
  • mobilne usługi wulkanizacyjne, 
  • dowóz paliwa pod wskazany adres, 
  • wypompowanie źle zatankowanego paliwa, 
  • holowanie pojazdów z garaży podziemnych. 

Wszystkie usługi świadczymy w trybie pomocy całodobowej, zapewniając niezmiennie krótki czas oczekiwania na pomoc przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

Laweta: Holowanie i usługi transportowe 

Dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem i narzędziami. Nasza laweta umożliwia bezpieczne holowanie pojazdów o bardzo dużej masie własnej. Dzięki temu usługi holowania oferujemy kierowcom:

  • pojazdów osobowych, 
  • pojazdów dostawczych, 
  • busów. 

Jednocześnie wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom zapewniamy profesjonalny transport pojazdów. Transport pojazdów realizujemy na terenie całego kraju oraz Europy. Transportujemy samochody osobowe i dostawcze, maszyny drogowe, budowlane i rolnicze, a także motocykle. 

Wyróżnia nas konkurencyjna stawka oraz profesjonalne podejście do usług transportowych. Każdy pojazd na czas transportu jest odpowiednio zabezpieczany, podczas gdy fachowa obsługa dba o to, żeby załadunek i rozładunek przebiegł bez niespodzianek. 

Pomoc drogowa i warsztat naprawczy 

Naszą ofertę uzupełnia oferta warsztatu naprawczego. Drobne awarie i usterki uniemożliwiające dalszą bezpieczną podróż usuwamy na miejscu zdarzenia. Poważne awarie naprawiamy w naszym warsztacie stacjonarnym. Obok usług związanych z mechaniką pojazdową nasz warsztat świadczy naprawy blacharskie i lakiernicze. Specjalizujemy się również w serwisie klimatyzacji. Klientom na czas naprawy oferujemy samochody zastępcze, dzięki czemu zachowujecie Państwo mobilność niezależnie do skali usterki oraz czasu pobytu samochodu w warsztacie.

Telefon:

+48 720 801 351

Pracujemy

24h / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń i zamów pomoc drogową

POMOC DROGOWA 24h