Pruszków: całodobowa pomoc drogowa

Na skutek różnych niespodziewanych zdarzeń w trasie pojazd może zostać unieruchomiony, przez co dalsza jazda jest niemożliwa. Warto wówczas mieć pod ręką kontakt do sprawdzonej i zaufanej pomocy drogowej. Jeśli Twoje auto odmówiło posłuszeństwa na drodze na terenie miasta Pruszków – skorzystaj ze wsparcia fachowców firmy AUTOHOLOWANIE. 

Świadczymy kompleksowe usługi w ramach pomocy drogowej. Zgłoszenia przyjmujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Działamy każdorazowo błyskawicznie i sprawnie –  jesteśmy w stanie pojawić się na miejscu zdarzenia już w ciągu 30 minut od kontaktu. W zależności od przyczyny i rodzaju awarii możemy zaoferować mobilny serwis naprawczy i wulkanizacyjny realizowany na miejscu zdarzenia lub holowanie pojazdu do wybranego warsztatu. Oprócz tego zapewniamy m.in.:

  • awaryjne uruchamianie samochodu
  • wyciąganie pojazdów z rowu, błota czy zaspy,
  • dowóz paliwa, 
  • wypompowywanie źle zatankowanego paliwa,
  • holowanie auta z garażu podziemnego.

Laweta Pruszków: bezpieczne holowanie i usługi transportowe

Posiadamy bogate zaplecze maszynowe – dysponujemy nowoczesnym i zaawansowanym sprzętem holowniczym. Każda laweta umożliwia nam bezpieczne holowanie pojazdów o różnej masie. Zapewniamy także profesjonalne usługi transportowe samochodów i maszyn. Nasze lawety dostosowane są do transportu aut osobowych i dostawczych, maszyn budowlanych, sprzętu rolniczego i motocykli. Działamy na terenie całego kraju i Europy.

Profesjonalny warsztat naprawczy 

Obok holowania pojazdów w ramach pomocy drogowej do wybranej stacji naprawczej, oferujemy również zainteresowanym możliwość skorzystania z usług naszego własnego warsztatu. Prowadzimy zakład specjalizujący się w naprawach samochodów osobowych i dostawczych. Wykonujemy tu m.in.:

  • naprawy mechaniczne aut różnych marek,
  • usługi blacharsko-lakiernicze,
  • serwis klimatyzacji samochodowych.

Pracujemy na częściach zamiennych renomowanych producentów. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi i sprawdzonych metod. Na czas naprawy możemy zaproponować Ci samochód zastępczy, dzięki czemu zachowasz pełną mobilność. 

Telefon:

+48 720 801 351

Pracujemy

24h / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń i zamów pomoc drogową

POMOC DROGOWA 24h