Całodobowa pomoc drogowa – Włochy: laweta, holowanie i inne usługi

Awaria mogą przydarzyć się o każdej porze dnia i nocy, niezależnie jakim samochodem porusza się kierowca, ani jaką trasę pokonuje. W sytuacji jej wystąpienia najlepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po profesjonalną pomoc drogową. Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu usług wobec kierowców wymagających natychmiastowego działania.

Oferujemy m.in. transport przy użyciu specjalistycznej lawety, która pozwoli na holowanie każdego niesprawnego pojazdu. Holowanie przeprowadzamy do najbliższego warsztatu lub innego wskazanego miejsca, niezależnie od typu pojazdu, z jakim mamy do czynienia. Świadczymy także usługi dodatkowe pozwalające na szybkie wyeliminowanie bieżących usterek i przywrócenie samochodowi pełnej sprawności od razu.

Pomoc drogowa w Warszawa Włochy – nasza oferta

Nasze usługi świadczymy przez całą dobę. Działamy na obszarze Warszawy oraz jej okolic – w tym w dzielnicy Włochy. Wszystkim kierowcom przemierzającym przez aglomerację stolicy oferujemy profesjonalne wsparcie oraz szeroki pakiet usług, na który składa się:

– holowanie unieruchomionego pojazdu do najbliższego warsztatu samochodowego,

– awaryjne uruchamianie pojazdu,

– wyciągania samochodu z miejsc trudnych, rowów, zasp, błota,

– mobilna wulkanizacja,

– dowóz paliwa do kierowcy,

– wypompowanie nieprawidłowo zatankowanego paliwa,

– holowanie pojazdów z garaży podziemnych.

Laweta w dzielnicy Włochy – dla pojazdów osobowych, dostawczych i busów 

Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży, dysponującymi zaawansowanym zapleczem mechanicznym i doświadczoną kadrą fachowców. Jesteśmy gotowi nieść pomoc w przypadku każdego otrzymanego zlecenia, niezależnie od typu usterki lub awarii, z jaką się zetknęli nasi Klienci. Szybko i sprawnie realizujemy transport, korzystając z naszego parku lawet. Z łatwością dobierzemy lawetę do typu pojazdu, gabarytu, masy własnej oraz innych konkretnych wytycznych.

W naszej codziennej pracy zajmujemy się:

– transportem samochodów osobowych (sprawnych i unieruchomionych),

– transportem samochodów dostawczych i busów,

– transportem maszyn budowlanych i rolniczych,

– transportem motocykli.

Szybko i sprawnie – holowanie i usługi naprawcze 

Jesteśmy gotowi nieść pomoc wszystkim potrzebującym jej kierowcom z Warszawy i okolic, w tym z dzielnicy Włochy. Przywracamy ich samochody do sprawności, pomagamy w dalszym pokonywaniu trasy oraz zabezpieczamy przed wystąpieniem kolejnych komplikacji mechanicznych. Oferujemy także najwyższej jakości usługi holowania przy użyciu lawet, niezależnie od konkretnej lokalizacji pojazdu lub stopnia jego niedyspozycji. Nasza pomoc drogowa działa o każdej porze dnia nocy, 24/7, a nasi kierowcy są zawsze gotowi wyruszyć w trasę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu wszystkich kierowców szukających profesjonalnej pomocy drogowej – oferujemy im transport lawetą oraz holowanie w atrakcyjnych stawkach cenowych oraz najkrótszym możliwym czasie. Gwarantujemy najszybszy możliwy dojazd do Państwa pojazdu, w pełni bezpieczne i kontrolowane holowanie oraz pełne zadowolenie z otrzymanej pomocy.

Telefon:

+48 720 801 351

Pracujemy

24h / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń i zamów pomoc drogową

POMOC DROGOWA 24h