Holowanie Kostancin

Konstancin: Całodobowa pomoc drogowa 

Awaria na drodze może się przydarzyć każdemu, niezależnie od pory dnia i nocy. Wówczas warto skorzystać z usług, jakie oferuje profesjonalna pomoc drogowa. Pomoc drogowa to nie tylko laweta i holowanie unieruchomionego pojazdu do warsztatu naprawczego. To także szereg usług dodatkowych, dzięki którym będziemy mogli kontynuować przerwaną podróż i bezpiecznie dotrzeć do jej celu.

Jakie wsparcie oferuje pomoc drogowa na terenie Konstancina? 

AUTOHOLOWANIE to całodobowa pomoc drogowa działająca na terenie Warszawy oraz okolic. Kierowcom przejeżdżającym przez Konstancin, jak i jego mieszkańcom zapewniamy profesjonalne usługi z zakresu auto pomocy:

 • holowanie unieruchomionego pojazdu do wskazanego warsztatu samochodowego,
 • awaryjne uruchamianie samochodu,
 • wyciąganie pojazdów z rowów, zasp, błota,
 • mobilne usługi wulkanizacyjne,
 • dowóz paliwa pod wskazany adres,
 • wypompowanie źle zatankowanego paliwa,
 • holowanie pojazdów z garaży podziemnych.

Laweta: Obsługa pojazdów osobowych, dostawczych i busów 

Posiadamy nowoczesne zaplecze sprzętowe, co umożliwia nam szybką i bezpieczną realizację usług lawetą. Nasza laweta jest przystosowana do transportu pojazdów o znacznej masie własnej, dzięki czemu możemy oferować praktycznie pełen wachlarz usług holowania pojazdów.

Jednocześnie dysponując zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami dedykowanymi do transportu pojazdów i ciężkiego sprzętu naszym Klientom oferujemy pełen pakiet usług transportowych. Zajmujemy się:

 • transportem samochodów osobowych (sprawnych i unieruchomionych),
 • transportem samochodów dostawczych i busów,
 • transportem motocykli,
 • transportem maszyn budowlanych.

Usługi transportowe realizujemy na terenie całego kraju i Europy.

Holowanie i usługi naprawcze 

Zależy nam na tym, aby nasi Klienci mogli jak najszybciej ruszyć w dalszą drogę. Aby to umożliwić rozszerzyliśmy zakres pomocy drogowej o usługi mechaniczne. Usługi mechaniczne realizujemy na miejscu zdarzenia, a w przypadku bardziej poważnych awarii w naszym warsztacie, do którego możemy szybko i bezpiecznie zaholować pojazd o każdej porze dnia i nocy. Nasz warsztat działa przez 7 dni w tygodniu zapewniając fachowe wsparcie kierowcom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji na drodze. Mobilne usługi mechaniczne świadczymy w trybie 24 na 7.

Mobilny warsztat samochodowy działający przy marce AUTOHOLOWANIE oferuje szybkie usuwanie drobnych usterek uniemożliwiających dalszą jazdę, jak również świadczenie podstawowych usług wulkanizacyjnych na miejscu awarii. W ten sposób w przypadku niewielkich awarii nasi Klienci mogą podjąć przerwaną podróż nie tracąc czasu oraz pieniędzy na holowanie pojazdu do warsztatu.

Telefon:

+48 720 801 351

Pracujemy

24h / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń i zamów pomoc drogową

POMOC DROGOWA 24h